KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297180
nr 1229 7180
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Paris. Signerad. Olja på duk, 98x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:31:40
500 kr
700 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg